Dinehiran Pharmaceutical Company

گیاه کنگرفرنگی ، کاهش کلسترول خون ، قرص گیاهی سینارکول ، کبد چرب

کبد از عضوهای مهم بدن می باشد و مجموعه زیادی از عملکردها را انجام می دهد. از وضایف کبد می توان به پالایش و ذخیره سازی خون، ذخیره و متابولیسم کربوهیدرات ها، پروتئین ها، چربی ها، هورمون ها و مواد شیمیایی خارجی، تولید صفرا، ذخیره سازی ویتامین ها و آهن وهمچنین تولید فاکتورهای انعقادی اشاره کرد. گیاه آرتیشو یا کنگر فرنگی با نام علمی Cynara scolymus دارای ترکیبات شیمیایی شناخته شده جهت حفظ سلامت کبد و ترمیم سلول های کبدی به شمار می رود.

گیاه آرتیشو مملو از ترکیبات آنتی اکسیدان بوده که با حذف رادیکال های آزاد و ممانعت از اکسیداسیون و تجمع شدن چربی ها در سلول های کبدی باعث محافظت از کبد در برابر بیماری هایی چون کبد چرب خواهد شد. کبد چرب یک واژه کلی برای اشاره به جمع شدن چربی در کبد است. وجود چربی در کبد طبیعی است اما اگر میزان آن بیشتر از 5 تا 10 درصد وزن کل کبد شود فرد به بیماری کبد چرب دچار شده است. چاقی، دیابت و ژنتیک از عوامل تشدید کننده فرد برای ابتلا به کبد چرب می باشد. کبد چرب قابل کنترل می باشد اما در صورتیکه جدی گرفته نشود عوارض جبران ناپذیری را در پی خواهد داشت.

شرکت داروسازی دینه ایران با بیش از 30 سال تجربه در زمینه تولید داروهای گیاهی، گیاه کنگرفرنگی را در مزارع اختصاصی خود پرورش و از عصاره آن قرص گیاهی سینارکول دینه را تهیه نموده است.

قرص گیاهی سینارکول دینه از بهترین داروهای منع کننده از سیر پیشرفت کبد چرب به سمت فیبروز کبدی و در نهایت سیروز کبدی می باشد.

قرص گیاهی سینارکول دینه علاوه بر عصاره گیاه آرتیشو، حاوی زردچوبه است که با دارا بودن اثرات بسیار زیاد آنتی اکسیدانی، در رفع اختلالات صفراوی و کبدی نیز کاربرد دارد. قرص گیاهی سینارکول دینه را جهت کاهش کلسترول خون، سوء هاضمه، نفخ و احساس سنگینی بعداز خوردن غذا نیز می توان تجویز نمود. خاصیت صفراآور قرص گیاهی سینارکول دینه باعث رفع احساس سنگینی و سوء هاضمه بعد از خوردن غذا خواهد شد. همچنین نتایج مطالعات علمی مبنی از آن است که عصاره گیاه آرتیشو باعث کنترل علائم در سندرم روده تحریک پذیر(IBS) و بهبود کیفیت زندگی افراد بیمار می شود.

قرص گیاهی سینارکول دینه می تواند در بهبود برخی جوش های پوستی، ریزش مو و حساسیت های با منشا کبدی موثر باشد. با توجه به اینکه در دنیای صنعتی امروز انواع سموم از طریق آب و مواد آلوده و همچنین تغذیه نامناسب وارد بدن شده و منجر به آسیب کبد می شود لذا توصیه ما به شما استفاده از قرص گیاهی سینارکول دینه جهت حفظ سلامت کبدتان می باشد.

قرص گیاهی سینـارکول

کنترل کبـد چرب

تقویت وبهبود عملکرد کبـد

کاهـــش کلستــــرول

رفع سوء هاضمه

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.